BASKETBALOVÁ AKADEMIE
"Sny se mají žít, ne snít."
BA GRIZZLIES PLZEŇ z.s.
fb instagram yt
Drobečková navigace

Úvod > Novinky > 2. ročník Grizzlies Cup za námi

2. ročník Grizzlies Cup za námiDatum konání:
27.8.2021
Datum ukončení:
29.8.2021

Pořadí týmů:

  1. BK Opava
  2. Válečníci Děčín
  3. BK VIVIDBOOKS Pardubice
  4. BA Grizzlies Plzeň
  5. USK Praha
  6. BK NH Ostrava

Výsledky BA Grizzlies Plzeň: 

BA Grizzlies Plzeň - Válečníci Děčín 66:51

BA Grizzlies Plzeň - BK NH Ostrava 60:70

BA Grizzlies Plzeň - BK Opava 71:86

BA Grizzlies Plzeň - BK VIVIDBOOKS Pardubice 85:87

BA Grizzlies Plzeň - USK Praha 60:48

Václav Forst k turnaji: 

Hlavní trenér BA Grizzlies Václav Forst k turnaji: „Myslím, že celý turnaj naprosto naplnil moje očekávání. Kvalitní družstva, kvalitní zápasy, zkrátka velmi dobrá prověrka pro nadcházející sezónu pro všechny zúčastněné. Z pohledu našeho klubu mě těší, že naši kluci podávali celkem stabilní výkony a ve všech utkáních jsme dokázali se všemi extraligovými týmy minimálně držet krok. Do zahájení ligové soutěže je ještě čas a musíme se nyní soustředit na doladění formy. Navíc chlapce teď čeká nástup do školy, což je jejich prvotní povinnost a pro náš klub priorita, a já věřím, že budou vše zvládat a my budeme moci kvalitně trénovat a zlepšovat se.

Nesmím opomenout poděkovat celému realizačnímu týmu, který odvedl neskutečnou práci, staral se bezchybně o hladký průběh celého turnaje a vše jako vždy zvládl na výbornou. Děkuji moc.“