BASKETBALOVÁ AKADEMIE
"Sny se mají žít, ne snít."
BA GRIZZLIES PLZEŇ z.s.
fb instagram yt
Drobečková navigace

Úvod > Novinky > Kemp Grizzlies Plzeň

Kemp Grizzlies PlzeňVe dnech 19. - 26. 8. 2018 absolvovaly naše děti soustředění v Holýšově. Kempu se účastnili hráči Grizzlies včetně našich nejmenších dětiček z přípravek a také někteří jiní hráči, kteří projevili zájem se individuálně zlepšovat pod vedením našeho trenéra. 

Všichni přítomní po celých osm dní pracovali ve velice těžkých podmínkách, jelikož po celou dobu bylo neúnosné vedro. Náplní soustředění bylo zlepšit naše hráče především v individuálních herních činnostech, kondiční a silové přípravě. Toto vše absolvovali hráči v hale s míčem. Během tohoto týdne jsme odehráli 3 kvalitní zápasy s BŠ Tygři Praha, za což jim touto cestou děkujeme. Kluci přijeli domů určitě hodně unavení, trošku rozbolavělí, ale určitě s pocitem, že se opět posunuli basketbalově o něco výše.

Velké poděkování patří TJ Holýšov v čele s panem Králíkem, která nám umožnila trénovat v jejich hale. Další velké díky směřuje k paní ředitelce ZŠ Holýšov,  Mgr. Ivaně Sedlákové, a panu zástupci ředitelky ZŠ Holýšov, Mgr. Milanu Ondrašíkovi, za poskytnutí perfektního zázemí v jejich základní škole.

A nesmíme opomenout poděkovat našemu realizačnímu týmu, který zajišťoval nadprůměrný servis ve všech směrech pro všechny zúčastněné, jmenovitě děkujeme paní Simoně Jílkové, paní Míše Erbesové, paní Olze Lukešové a paní Pavle Syrovátkové. 

Děkujeme všem našim rodičům za podporu. 

Za BA Grizzlies Plzeň

Irena Forstová