BASKETBALOVÁ AKADEMIE
"Sny se mají žít, ne snít."
BA GRIZZLIES PLZEŇ z.s.
fb instagram yt
Drobečková navigace

Úvod > Novinky > Potvrdili jsme naši domácí neporazitelnost

Potvrdili jsme naši domácí neporazitelnostDatum konání:
29.2.2020
Datum ukončení:
1.3.2020

BA Grizzlies Plzeň x BK Jiskra Domažlice 67:63

BK Jiskra Domažlice x BA Grizzlies Plzeň 79:53

Extraliga U14 se přehoupla do své druhé poloviny. Jde o velice vyrovnanou soutěž, kde se náš tým momentálně dělí o 1. – 4. příčku se shodnou bilancí 6 výher a 2 porážek s týmy Českých Budějovic, Domažlic a Sokola Pražského.

V sobotu se hrálo v naší hale se silným celkem Domažlic kvalitní, tvrdé a pohledné utkání, kde jsme až v samotném závěru urvali vítězství. V nedělním zápase byli domažličtí lepším týmem a zaslouženě zvítězili.  Nám se nedařila střelba nejen z dlouhé vzdálenosti, ale i zpod koše naše zakončení pokulhávalo. Nezbývá nám nic jiného než soupeři sportovně pogratulovat.

Nicméně vedení našeho malého rodinného klubu je na kluky náležitě pyšné. Stále nehrajeme v kompletní sestavě a i do obou zápasů nastupovali někteří naši hráči zdravotně limitováni, za což zaslouží veliký obdiv, jelikož i přesto podali výborné výkony. Přes všechny tyto komplikace tým odvádí práci, za kterou se nemusíme ani trochu stydět. Jsme stále ve hře o postup na MČR 2020 a náš tým se o něj bude rvát jako správní medvědi do poslední vteřiny. Šlo by totiž o další mimořádný úspěch našeho klubu BA Grizzlies.

Trenér Václav Forst: "Za mě kvalitní zápasy odpovídající postavení obou týmů. Momentálně mě nejvíc trápí vleklá zranění. Doufám, že se v dohledné době doléčíme a ukážeme naši sílu. Děkuji kolegům trenérům, děkuji hráčům. A také nesmím zapomenout poděkovat našim příznivcům za podporu. Děkuji."