BASKETBALOVÁ AKADEMIE
"Sny se mají žít, ne snít."
BA GRIZZLIES PLZEŇ z.s.
fb instagram yt
Drobečková navigace

Úvod > Novinky > U14 – DŮLEŽITÁ VÍTĚZSTVÍ NA HŘIŠTÍCH SOUPEŘŮ

U14 – DŮLEŽITÁ VÍTĚZSTVÍ NA HŘIŠTÍCH SOUPEŘŮBK BEROUN - BA GRIZZLIES PLZEŇ 21:150 (6:34, 11:76, 17:112)

BA SPARTA PRAHA - BA GRIZZLIES PLZEŇ 56:94 (10:20, 28:39, 39:72)

O víkendu 19. - 20. 10. jsme odehráli zápasy na palubovkách BK Beroun a BA Sparty Praha. V Berouně jsme potvrdili roli jasného favorita a vysoko zvítězili. Sparta též usiluje o postup do Extraligy, a tak se očekával tuhý boj. Úvod tohoto klání jsme zvládli lépe my, avšak domácí nám nedali nic zadarmo, hráli zdravě agresivně v obraně a i do útoku byli velmi nepříjemní, což potvrzuje i poločasový výsledek, kde jsme drželi mírné vedení. Vstup do druhého byl ovšem zcela v naší režii - vynikající obrana s kombinací rychlého protiútoku soupeře položily a my dotáhli zápas do vítězného konce. I přes vysoký bodový rozdíl nešlo o jednoduchý zápas, a to víc jsme rádi, že naši GRIZZLÍCI vše zvládli na výbornou a nadále drží v letošní sezóně neporazitelnost. CHLAPI, MOC MOC DÍKY.

Trenér V. Forst - Zápas proti Spartě ukázal, že naše výkonnost jde postupně nahoru, mohu zde hovořit o určité spokojenosti  s našim projevem na hřišti. Na druhou stranu je ale strašně moc věcí, na kterých musíme tvrdě makat, než se budeme bavit o větší spokojenosti. V listopadu se představíme na mezinárodní scéně a do té doby musíme přitlačit znatelně na individuálním drilu.

Na druhou stranu musím přiznat, ač nerad, že borci v tomto týmu, jsou prostě strašně dobří!!!!! Snaží se ve škole a i v hale, díky.