BASKETBALOVÁ AKADEMIE
"Sny se mají žít, ne snít."
BA GRIZZLIES PLZEŇ z.s.
fb instagram yt
Drobečková navigace

Úvod > Novinky > Držme Ondrovi pěsti!

Držme Ondrovi pěsti!V tomto předvánočním čase potkalo jednoho z našich hráčů, Ondru Jílka, nepříjemné zranění při reprezentaci výběru regionálních družstev. Právě nyní, když píšeme tyto řádky, leží Ondra na operačním sále, kde absolvuje nepříjemný zákrok kolene. Ondro, BA Grizzlies Ti na dálku posílá veškerou energii a cítí s Tebou. Dobře víme, že Ty to zvládneš a co nevidět budeš opět ničit své soupeře. HODNĚ ŠTĚSTÍ.

Trenér Václav Forst: "Na regionální výběry jsem původně hráče nechtěl posílat vůbec, a věřte mi, že jsem k tomu měl a mám spoustu oprávněných důvodů, které zde uvádět opravdu nebudu, jelikož by článek mohli číst pouze starší 18-ti let, a jestli se něco špatně poslouchá, tak je to pravda. 

Jsem si vědom, že zranění, které se Ondrovi přihodilo, se může stát kdykoliv v jiném zápase či tréninku. Dle mého názoru Ondra Jílek patří k nejlepším hráčům ročníku 2006 v České republice, což dokazoval v každém zápase. Jeho morálka ve škole a v tréninku je na té nejvyšší úrovni, a proto jsem přesvědčen, že hráče tohoto typu nemůže rozhodit ani takovéto nepříjemné zranění. 

Drahý Jílku, právě teď Tě operují. Až se vzbudíš, začne fáze postupné rekonvalescence, rehabilitace, což uteče jako voda, a pak si Tě vezmu do svých rukou já. Tam teprve poznáš pravé peklo! Garantuji Ti, že během krátké chvíle budeš zpět tam, kde je Tvoje místo. Mezi těmi nejlepšími."