BASKETBALOVÁ AKADEMIE
"Sny se mají žít, ne snít."
BA GRIZZLIES PLZEŇ z.s.
fb instagram yt
Drobečková navigace

Úvod > Novinky > Kvalifikace o MČR dohrána

Kvalifikace o MČR dohránaDnes 27. 4. 2019 se v Klatovech odehrálo poslední 3. kolo kvalifikace o postup na MČR U13 chlapců. Naši chlapci zvítězili nad domácím týmem BK Klatovy celkem přesvědčivě, a to i přesto, že klatovští hráči zápas od zápasu výkonnostně rostou. S týmem Lokomotivy Plzeň jsme také poznali, co je to hořkost porážky. V týmu chyběli zraněný Petr Poláček a Ondra Volf, který je momentálně v zahraničí. Čili s bilancí pěti výher a jedné prohry jsme suverénním postupujícím týmem na MČR U13 v Pelhřimově, které se bude konat 10. - 12. 5. 2019. CHLAPCI, OBROVSKÁ GRATULACE!

BK Klatovy - BA Grizzlies Plzeň 28:51

BA Grizzlies Plzeň - BK Lokomotiva Plzeň 52:66

Zhodnocení celé kvalifikace trenérem Václavem Forstem: "V první řadě bych chtěl našim borcům pogratulovat k postupu na MČR. Znovu zdůrazňuji, že postupu si vážím o to více, co všechno mají kluci za sebou a jak se s danou situací bravurně vypořádali. Kluci, děkuji, MÁTE MŮJ OBROVSKÝ RESPEKT. 

Dnešní zápas s domácím celkem jsme i přes sympatický výkon družstva Klatov dotáhli do vítězného, myslím zaslouženého konce. 

Utkání s Lokomotivou Plzeň jsme dnes prostě nezvládli. Těžce budu hledat slova, v čem jsme soupeře dnes předčili..., stručně v ničem. Soupeř z mého pohledu odehrál vynikající utkání, kde nás jasně předčil ve všech aspektech, byl dominujícím celkem a zcela zaslouženě vyhrál. Soupeři gratulujeme.