BASKETBALOVÁ AKADEMIE
"Sny se mají žít, ne snít."
BA GRIZZLIES PLZEŇ z.s.
fb instagram yt
Drobečková navigace

Úvod > Novinky > Pár slov trenéra Václava Forsta před nadcházející sezónou

Pár slov trenéra Václava Forsta před nadcházející sezónou"Na klubové úrovni pracujeme zatím pouze s dětmi, takže naše cíle jsou stále stejné. U přípravek se snažíme, a zatím se nám to daří, aby děti chodily do haly rády, těšily se na každý trénink, nové kamarády a měly z basketbalu především radost a postupně získaly lásku k tomuto krásnému sportu.

U kategorie U14 (mluvím pouze o basketbalu) je základem připravovat hráče do budoucna, aby mohli případně naskočit do vyšších soutěží. To znamená je neustále individuálně zlepšovat ve všech herních činnostech. Z toho jasně plyne, že kluky letos opět čeká především nekonečný ostrý dril. Hráče zdobí vynikající parta, řekl bych dobrá týmová chemie a odhodlání na hřišti vydat ze sebe to nejlepší. Koneckonců těmito kladnými vlastnostmi si v minulé sezóně vybojovali na MČR U13 v Pelhřimově stříbrné medaile, což považuji v našem malém klubu za obrovský úspěch, který mě samozřejmě velice těší. Prostě kluci jsou tak skvělí, jak jsem již několikrát zmiňoval, že své úspěchy si umí uhrát sami pouze s mým lehkým dozorem, za což jim děkuji. Věřím, že v letošní sezóně budou ještě lepší než loni. 

Samozřejmě absolutní prioritou v našem klubu byla, je a bude nadále bez rozdílu pro všechny škola - zde musíme vidět maximální snahu! 

Také bych chtěl vyzdvihnout práci našeho mladého trenéra dětí Marka Zahouta a popřát mu mnoho píle a pracovitosti do budoucna. 

Úplným závěrem přeji všem mladým basketbalistům pevné zdraví, dobré studijní výsledky a mnoho úspěchů v basketbalu. Pojďme všichni pokorně a tvrdě pracovat."

Václav Forst