BASKETBALOVÁ AKADEMIE
"Sny se mají žít, ne snít."
BA GRIZZLIES PLZEŇ z.s.
fb instagram yt
Drobečková navigace

Úvod > Novinky > Šampioni dorazili domů ve zdraví s pohárem a medailemi!

Šampioni dorazili domů ve zdraví s pohárem a medailemi!Vítězství na Světových hrách v Klagenfurtu je pro náš klub až nepopsatelný úspěch. Naši borci a celá BA GRIZZLIES PLZEŇ svými výkony získali obrovský respekt na mezinárodní scéně. Ostatní trenéři, funkcionáři i basketbaloví experti byli doslova unešeni naší disciplínou, bojovností a předváděnou hrou v kategorii U12. Kluci získali mnoho zkušeností, navázali nová přátelství a celý tento náročný turnaj si užili na maximum. Již nyní plánujeme další velmi kvalitní zahraniční turnaje.

Hlavní trenér Václav Forst k World Games 2018: "Na UWG jsme odjížděli s ambicemi nasbírat co nejvíce zkušeností, což se povedlo. Byl jsem přesvědčen o tom, že když budeme předvádět naši hru (dobrou obranu a rychlý protiútok), neuděláme ostudu. Ovšem to, co kluci předváděli na palubovce, dostávalo do euforie i mě samotného. Individuální výkony, ale především týmová práce byly neskutečné. Navíc kluci šli zápas od zápasu výkonnostně strmě vzhůru. Za toto obrovské vítězství jsem samozřejmě rád, to nezpochybňuji, ale více než zisk 1. místa mě těší samotná hra našich borců. Mojí povinností je hráčům veřejně poděkovat za jejich morální vlastnosti, tím myslím slušné reprezentování BA GRIZZLIES, odhodlání a touhu vyhrávat zápasy..., vždyť se stali vítězi World Games! 

Obrovské poděkování patří celému realizačnímu týmu, který jsem před UWG sestavil, za skvěle odvedenou práci ve všech směrech a rodičům, kteří nás podporovali v každém zápase na maximum. 

Dnes měli kluci zasloužený den volna a od zítřka do konce týdne je čeká velice náročná práce před zaslouženými basketbalovými prázdninami. HOŠI, GRATULUJI, VÁŽÍM SI VÁS A POJĎME VŠICHNI RYCHLE POKORNĚ PRACOVAT DÁL."