BASKETBALOVÁ AKADEMIE
"Sny se mají žít, ne snít."
BA GRIZZLIES PLZEŇ z.s.
fb instagram yt
Drobečková navigace

Úvod > Novinky > Soustředění proběhlo úspěšně

Soustředění proběhlo úspěšněV druhé polovině srpna se již tradičně konalo soustředění našeho klubu BA Grizzlies ve Švihově. Program byl pro všechny zúčastněné velice náročný. Vše proběhlo na výbornou, a to i přes drobné bolístky. Musíme velmi pochválit práci našich nejmladších svěřenců a také našeho týmu U17, který má před sebou už i nějaké ty výkonnostní cíle. Vedení klubu děkuje našim trenérům Matúši Hajdučkovi a Marku Zahoutovi za kvalitní práci a taktéž našemu realizačnímu týmu ve složení Míša Erbesová, Simona Jílková, Olga Lukešová, Lucie Marková, Adéla Baranová a Irena Forstová. Poděkování míří samozřejmě k rodičům dětí, bez jejichž podpory by tato práce nešla nikdy zvládnout.