BASKETBALOVÁ AKADEMIE
"Sny se mají žít, ne snít."
BA GRIZZLIES PLZEŇ z.s.
fb instagram yt
Drobečková navigace

Úvod > Novinky > Šťastné a veselé Vánoce

Šťastné a veselé VánoceBA Grizzlies Plzeň přeje všem šťastné a veselé vánoční svátky a šťastný vstup do nového roku 2022.

Hlavní trenér klubu Václav Forst:

"Blíží se závěr roku 2021 a já nesmím opomenout poděkovat veřejně několika lidem. DĚKUJI našim trenérům Marku Zahoutovi a Matúši Hajdučkovi za vytrvalou a dobrou práci. DĚKUJI našim klubovým lékařům MUDr, Davidu Lukešovi a MUDr. Petru Váchalovi za skvělou péči o všechny naše hráče. DĚKUJI opravdu velikému realizačnímu týmu, který tvoří zejména rodiče našich hráčů, již během celého roku vypomáhají při všech akcích naší akademie a maximálně nás podporují. DĚKUJI SOUE Plzeň a Sportovnímu gymnáziu Plzeň za zázemí. DĚKUJI i všem našim sponzorům. DĚKUJI svojí rodině za podporu v mé práci. Největší DĚKUJI směřuje ke všem hráčům a hráčkám BA Grizzlies za to, že si vybrali právě náš klub pro svůj sportovní růst. Přeji všem krásné Vánoce."