BASKETBALOVÁ AKADEMIE
"Sny se mají žít, ne snít."
BA GRIZZLIES PLZEŇ z.s.
fb instagram yt
Drobečková navigace

Úvod > Novinky > U17 liga - důležitá vítězství z hřišť soupeřů

U17 liga - důležitá vítězství z hřišť soupeřůDatum konání:
27.11.2021
Datum ukončení:
28.11.2021

Deset zápasů, deset suverénních vítězství, žádná porážka. Takto se doposud prezentují naši kadeti v lize U17. Určitě je třeba zmínit fakt, že hráči Loun ani Chomutova nám nedali nic zadarmo a naši kluci museli hrát naplno do závěrečných klaksonů. Nicméně náš tým opět potvrdil svoji mentální sílu a oba zápasy dotáhl do vítězného konce. V dalším kole hrajeme na palubovce pražských Kbel, což je velmi silný celek, který má doposud jedinou porážku, a to právě s námi. A druhý den se představíme na hřišti Sokola Vyšehrad, což je tým, který umí potrápit každého soupeře. My samozřejmě věříme, že naši hráči udělají vše pro to, aby přivezli z Prahy plný počet bodů a tím si zajistili postup do finálové skupiny ligy U17. KLUCI, MOC VÁM DĚKUJEME ZA ŠPIČKOVOU REPREZENTACI  KLUBU A VĚŘÍME, ŽE VŠE ZVLÁDNETE, OSTATNĚ JAKO VŽDY VŠE. 

Trenér Václav Forst: "Myslím, že oba zápasy byly z naší strany jako přes kopírák. Úvody utkání nebyly zdaleka dle mých představ, pomalu jsme se dostávali do herního tempa a až v druhých částech jsme občas hráli celkem solidně. Nechci být k hráčům stále jen kritický, například v naší obraně vidím větší agresivitu, lepší komunikaci a lepšící se obranný a částečně i útočný doskok. Naopak velký problém máme v útočné fázi, kde děláme, zdůrazňuji - všichni děláme, nějakou chybu, a to mě hrozně moc trápí. Navíc máme některé hráče dlouhodobě zraněné, některé krátkodobě nemocné, některé v karanténách. S těmito všemi faktory se musíme nějak vypořádat a do tréninku dát veškeré naše úsilí a vše v této těžké době zvládnout. Svým hráčům věřím, moc věřím."