BASKETBALOVÁ AKADEMIE
"Sny se mají žít, ne snít."
BA GRIZZLIES PLZEŇ z.s.
fb instagram yt
Drobečková navigace

Úvod > Novinky > Vstup do Extraligy se vydařil

Vstup do Extraligy se vydařilDatum konání:
18.1.2020
Datum ukončení:
19.1.2020

Sokol Pražský - BA Grizzlies Plzeň 73:75

BA Nymburk - BA Grizzlies Plzeň 60:76

Naši borci přivezli v úvodních zápasech extraligy plný počet bodů, což je doslova senzační. Sokol Pražský i BA Nymburk nám ale nedaly nic zadarmo. Obě dvě utkání naznačily vysokou úroveň extraligových zápasů. V sobotu Sokol Pražský diktoval tempo hry, naši kluci museli prakticky celý zápas dotahovat náskok soupeře a až v úplném závěru se nám podařilo výsledek otočit v náš prospěch. 

Nedělní utkání s BA Nymburk nebylo o nic lehčí. Domácí tým střílel ze střední a dlouhé vzdálenosti velice úspěšně, my se trápili v zakončení. Zápas byl do posledních minut opět velmi vyrovnaný a jsme velmi rádi, že to naši kluci zvládli. 

Trenér Václav Forst: "Pokud se budu bavit o výsledcích, tak samozřejmě jsem spokojen. Naše hra ale momentálně hodně zaostává za mým očekáváním, což věřím, že se do dalších zápasů rapidně změní. 

Nerad hodnotím nejlepšího hráče utkání, ale tentokrát udělám výjimku - Ondra Jílek, Péťa Fiala, Jonáš Němeček, Samuel Groll, Jenda Mazanec, Vojta Toman, Ondra Volf, Petr Poláček, Kuba Lukeš, Martin Jílek, Jenda Erbes, Pavel Poláček, David Lukeš, Tomáš Syrovátka, Štěpa Martínek -  tento celek je nejlepší hráč zápasu. A samozřejmě nesmím opomenout realizační tým celého víkendu - Ing. Jan Erbes, MUDr. David Lukeš, coach Marek Zahout a náš nový coach Matúš Hajduček. Tito všichni odvedli o víkendu obrovskou práci, za což jim děkuji.

Extraliga je na začátku. Pojďme si všichni sednout na zadek a svědomitě pracovat a připravit se do dalších bojů."