BASKETBALOVÁ AKADEMIE
"Sny se mají žít, ne snít."
BA GRIZZLIES PLZEŇ z.s.
fb instagram yt
Drobečková navigace

Úvod > Novinky > WORLD GAMES 2018

WORLD GAMES 2018Naši hráči se letos v červnu zúčastní Světových her 2018, které se konají v rakouském Klagenfurtu. Jde o masovou sportovní akci, která je zřejmě největší sportovní mládežnickou událostí v Evropě. Kromě basketbalu jsou zde zastoupeny také jiné sporty, např. házená, tenis, volejbal, fotbal a mnohé další. Her se pravidelně účastní mladí sportovci z celého světa. Basketbal je zde i letos hojně zastoupen. Naši hráči budou reprezentovat kategorii U13 a už nyní známe soupeře ve skupině. A je třeba podotknout, že jde o velmi tvrdý oříšek. Postupně se utkáme s Turky, dále s loňským vítězem Světových her - s Američany, a také s Němci. Naše skupina budí velký respekt, ale BA GRIZZLIES nejede dát "kůži" zadarmo. O průběhu World Games 2018 Vás budeme informovat z místa konání. Hráči se již nyní pečlivě připravují, prakticky každodenní ostrý dril kluky posouvá výš a výš.