BASKETBALOVÁ AKADEMIE
"Sny se mají žít, ne snít."
BA GRIZZLIES PLZEŇ z.s.
fb instagram yt
Drobečková navigace

Úvod > Novinky > Extraliga U14 - důležitá vítězství

Extraliga U14 - důležitá vítězstvíBA Grizzlies Plzeň - TIGERS Basketball České Budějovice 78:56

BA Grizzlies Plzeň - BK Sojky Pelhřimov 82:55

Přesto, že je náš tým stále znatelně oslaben, hráči předvádějí skvělé výkony. 

O víkendu jsme vyhráli oba dva zápasy zcela zaslouženě, kluci podali zodpovědné kolektivní výkony a soupeřům z Budějovic a Pelhřimova uštědřili porážky. Před námi je ovšem ještě velmi těžká cesta, vždyť extraliga ještě není ve své polovině. Klukům věříme, že pro postup na Mistrovství České republiky 2020 udělají maximum, doposud jim nelze totiž nic vytknout. Borci, opět Vám děkujeme. Jste skvělí, vážíme si Vás, jste zkrátka Grizzlies. 

Trenér Václav Forst: "Za "prodloužený víkend" jsem neskutečně rád. Jedno z obrovských vítězství přišlo už v pátek, když Ondra Jílek udělal první kroky bez berlí. Druhé bezesporu nejcennější vítězství následovalo dnes, kdy jsme se v nemocnici na kontrolním rentgenu dozvěděli, že Ondrovo koleno je zcela v pořádku. Chtěl bych nejen za náš klub, ale i za rodinu Jílků strašně moc poděkovat lékařům ortopedického oddělení FN Plzeň za senzačně odvedenou práci. Velké děkujeme. 

A to, že se nám navíc podařilo uhrát na domácí palubovce dva úspěšné zápasy, mě také těší. To je ale práce našich skvělých hráčů, nikoliv moje. Nějak se nám semkli a ukazují všem, že je jen tak něco nerozhodí. A já jim za to děkuji."