BASKETBALOVÁ AKADEMIE
"Sny se mají žít, ne snít."
BA GRIZZLIES PLZEŇ z.s.
fb instagram yt
Drobečková navigace

Úvod > Novinky > Extraliga U17 - premiéra úspěšná

Extraliga U17 - premiéra úspěšnáDatum konání:
24.9.2022
Datum ukončení:
25.9.2022

BA GRIZZLIES PLZEŃ - VÁLEČNÍCI DĚČÍN 80:69

BA GRIZZLIES PLZEŇ - SOKOL PRAŽSKÝ 73:57

Novou, premiérovou sezónu v elitní soutěži kadetů zahájili naši hráči skvěle, když na domácí palubovce nezaváhali ani v jednom utkání a do tabulky si tím pádem zapisují plný počet bodů. Náš tým podal v obou dvou zápasech bojovné a kolektivní výkony a určitě zaslouženě zvítězil. Jedinou kaňkou celého víkendu je zranění Pavla Poláčka, který v nedělním utkání už nenastoupil. Věříme, že do dalších zápasů se dá Pavel do pořádku a vyběhne v plné síle na palubovku společně s týmem. Kluci, děkujeme za krásné zážitky a těšíme se na další zápasy.

Trenér Václav Forst: "Úvodní zápasy jsou vždy takové, jak bych řekl, nevyzpytatelné, a proto jsem rád, že je kluci zvládli. Troufnu si tvrdit, a to i přes dobrou kvalitu soupeřů, že jsme vyhráli zaslouženě. V zápasech jsme měli samozřejmě určitá hluchá místa, ale celkově jsme byli tentokrát jistě lepším týmem. Nicméně úvod asi celkem úspěšný, ale nyní se musíme dobře připravit a soustředit na další kolo, které odehrajeme v Praze na USK a Tygrech. První krůčky k záchraně máme za sebou, je však třeba zůstat nohama pevně na zemi a dobře nadále pracovat. Děkuji kolegům trenérům a především hráčům za předvedené výkony."