BASKETBALOVÁ AKADEMIE
"Sny se mají žít, ne snít."
BA GRIZZLIES PLZEŇ z.s.
fb instagram yt
Drobečková navigace

Úvod > Novinky > Start nové sezóny se blíží

Start nové sezóny se blížíJiž tento víkend zahajují naše týmy U17 novou sezónu, a to na domácím hřišti. V nadregionální lize přivítáme v sobotu 24.9. 2022 od 14:00 hod tým Kladna a v extralize se představíme v tentýž den v 11:00 hod  proti Válečníkům z Děčína. Poté v neděli od 10:00 hod budeme hostit TJ Sokol Pražský. Na zápasy se už všichni těšíme a oběma našim týmům přejeme hodně štěstí do nové sezóny.

Hlavní trenér Václav Forst: "V zápasech NRL U17 osobně očekávám zapojování mladších hráčů do hry a především radost z basketbalu. Družstvo povede kolega Matúš Hajduček, který bude o zápasech referovat na našich stránkách. 

A co se týče extraligové sezóny? Zaprvé jsme nováčkem mezi elitou a uvidíme, jak se celkově s tímto faktorem popereme. Za další bude pro mě osobně důležité, aby kluci měli ze hry radost a svojí hrou pobavili nejen mě, ale i naše fanoušky. Hlavním cílem bude určitě soutěž udržet. Za tým si nedovolím vyřknout nic, jelikož mě doposud každým rokem mile překvapují a chci věřit, že tomu letos nebude jinak. Snad mě nechají občas také chvilku koučovat, protože za poslední dobu mi to umožněno příliš nebylo. Pracují úžasně, taktéž občas hrají celkem slušně a se mnou prostě moc nekamarádí. Takže pánové, jsem hrdý, že mohu být s vámi při zápasech na lavičce a moc vás prosím, přiučte mě letos opět něčemu v basketbalu. Na závěr chci zdůraznit, že má slova jsou zcela pravdivá, nikoli s jakoukoliv nadsázkou. Když jsi trenér a nemáš skoro žádnou práci, je to celkem fajn, což je můj případ. Hodně štěstí."

Přijďte všichni fandit našim borcům!

Sobota 24.9. v 11:00, sobota 24.9. ve 14:00,  neděle 25.9. v 10:00 - hala SG Plzeň, Vejprnická 56.