BASKETBALOVÁ AKADEMIE
"Sny se mají žít, ne snít."
BA GRIZZLIES PLZEŇ z.s.
fb instagram yt
Drobečková navigace

Úvod > Novinky > Liga U14 zatím na vítězné vlně

Liga U14 zatím na vítězné vlněDatum konání:
2.11.2019
Datum ukončení:
3.11.2019

BA Grizzlies Plzeň - BK Lokomotiva Plzeň 67:52

BK Lokomotiva Plzeň - BA Grizzlies Plzeň 69:87

Včera a dnes nás prověřil tým Lokomotivy Plzeň. Naši hráči zvládli dovést obě utkání do vítězného konce, a tak doposud v této sezóně drží bilanci 7 vítězství a žádné porážky. Vedení našeho klubu je na naše chlapce patřičně hrdé, a to nejen díky výsledkům, kterých dosahují, ale také kvůli tomu, jakou tvoří partu, snaží se ve škole a vzorně reprezentují náš klub. Chlapci, nezbývá nám nic jiného, než opět napsat jedno veliké DĚKUJEME.

Trenér Václav Forst: "Moji hráči předvedli v obou dvou zápasech asi nejslabší výkony v dosavadní sezóně. Hra, na které chceme stavět, je jen a pouze výborná obrana a rychlý protiútok a ani jedno jsme prostě silně nezvládali. Je to veliký vykřičník pro naši další práci. Já věřím, že na tom všichni zapracujeme a vrátíme náš herní projev tam, kde ho chceme mít. Přesto musím tým ocenit za to, že i v době, kdy se nám příliš nedaří, nesložíme zbraně a snažíme se bojovat do konce. Za to patří můj obdiv všem hráčům a také jim za to DĚKUJI. 

Na druhou stranu je třeba ocenit výkony borců z plzeňské Lokomotivy, kteří dle mého názoru zahráli dobrá utkání, a zejména hráče Tomáše Šindlera, který v obou zápasech zahrál doslova skvěle. 

Nejsmutnější a v mých očích nejtrapnější výkon podal trenér soupeřů (zřejmě velice zkušený a protřelý světovým basketbalem), pan Zdeněk Zeman, kdy sprostě urazil jednoho z našich hráčů, kapitána týmu Martina Jílka, za což byl potrestán od rozhodčích technickou chybou. Toto, dle mého názoru, bylo přes hranici jakékoliv slušnosti. 

Vím, že mí hráči nejsou a asi nebudou nikdy úplně dokonalí, ale jsou moji a já za každým z nich stojím a nechci je nechat urážet od kohokoliv, ať už půjde o trenéra NBA nebo "doplňte si zde každý, jaké slovo chcete".

Poslední slova patří hráčům - Kluci, víte, že si vás vážím. Víte, jaké mám nároky. A tak nemůžete čekat za předvedené výkony slova chvály. Pojďme makat a příště se polepším i já v komentáři."