BASKETBALOVÁ AKADEMIE
"Sny se mají žít, ne snít."
BA GRIZZLIES PLZEŇ z.s.
fb instagram yt
Drobečková navigace

Úvod > Novinky > LIGA U17 – CÍL SPLNĚN A NYNÍ SMĚR BARCELONA

LIGA U17 – CÍL SPLNĚN A NYNÍ SMĚR BARCELONADatum konání:
23.10.2021
Datum ukončení:
24.10.2021

Naši borci doposud zvládají ligovou soutěž na výbornou. Vyloupili jsme Ústí i Litoměřice a oba zápasy zcela zaslouženě vyhráli. Těmito výhrami jsme upevnili svou pozici suverénně prvního místa v tabulce. Gratulujeme.

Pokud nás epidemiologická situace nezastaví, v polovině týdne cestujeme do Barcelony, kde si kluci užijí možná ještě koupání v moři a nějaký ten svůj volný čas. Poté se zapojí do tréninku, aby mohli naskočit do prvního ostrého zápasu, který proběhne v sobotu. O výsledcích budeme informovat na našem facebookovém profilu.

Trenér Václav Forst: „Pohled na tabulku – spokojenost. Náš momentální herní projev – nespokojenost, v čemž se ale nehodlám veřejně pitvat. V našem bohatém programu nás ve Španělsku čeká velká zatěžkávací zkouška, naštěstí ještě zbývá několik hodin tréninku k odstranění nějakých těch nedostatků ve hře. Nicméně chci hráče samozřejmě pochválit za jejich celkovou pracovitost, vnímavost a odhodlání. Nejvíce mě potěšily výkony Honzy Erbese, Jonáše Němečka, Honzy Mazance a Petra Fialy, kteří dostali prostor v lize a určitě nezklamali.“