BASKETBALOVÁ AKADEMIE
"Sny se mají žít, ne snít."
BA GRIZZLIES PLZEŇ z.s.
fb instagram yt
Drobečková navigace

Úvod > Novinky > Liga U17- DŮLEŽITÝ DUEL S KBELY JSME ZVLÁDLI

Liga U17- DŮLEŽITÝ DUEL S KBELY JSME ZVLÁDLIDatum konání:
26.2.2022

BA Grizzlies Plzeň- TJ Sokol Kbely 80-61

Naši hráči dnes dopoledne na domácím hřišti udělali další důležitý krok, když nezaváhali a přehráli silný tým pražských Kbel. Kluci doposud kráčí za svým cílem dost nekompromisním způsobem, vždyť v loňském roce (sezóna nebyla dohrána kvůli covidu) ani letos ještě nepoznali v mistrovských utkáních hořkost porážky. I když je před námi ještě kus těžké cesty, klukům věříme a přejeme hodně štěstí do dalších zápasů a DĚKUJEME.

Trenér Václav Forst: "Zvládli jsme další těžké utkání. Stále v nekompletní sestavě se hráči semkli, zabojovali a určitě zaslouženě vyhráli. Řekl bych, že náš herní projev se začíná pomalu zlepšovat, uvidíme dál. Chtěl bych ocenit i výkon soupeře, který sehrál, dle mého názoru, velmi dobré utkání.

ALE CO CHCI NAPSAT HLAVNĚ - v souvislosti s událostmi posledních dnů chci za celý náš klub vyjádřit nepopsatelnou lítost vůči situaci na Ukrajině a podporu. Bůh opatruj Ukrajinu."