BASKETBALOVÁ AKADEMIE
"Sny se mají žít, ne snít."
BA GRIZZLIES PLZEŇ z.s.
fb instagram yt
Drobečková navigace

Úvod > Novinky > Liga U17 - naši hráči vybojovali postup do baráže o extraligu

Liga U17 - naši hráči vybojovali postup do baráže o extraliguDatum konání:
13.3.2022

Nedělní vítězství na palubovce těžkého soupeře pražských Kbel má velkou cenu. Vzhledem k ostatním výsledkům si totiž náš tým zajistil postup do baráže o extraligu pro příští sezónu. Kluci doposud drží v mistrovských zápasech neporazitelnost. Vedení klubu moc děkuje za vzornou reprezentaci a přeje hodně štěstí i nadále.
Trenér Václav Forst: "Oboustranně hodně ofenzivní utkání s vysokým nasazením všech aktérů. Oba týmy předváděly rychlou, tvrdou a agresivní hru, což se mně osobně líbí.
Tentokrát se musím uklonit a smeknout před svými hráči. Sedmé utkání v neúplné sestavě. Tentokráte naše oslabení bylo opravdu citelné. Chlapci si ale poradili opět doslova skvěle. Oni zřejmě chtějí, táhnou za jeden provaz a v těžkých chvílích zapnou a nepovolí, dokud soupeře nezlomí. Jsem na lavičce jen pouhým divákem, kterého mladíci učí, jak se chovají na hřišti správní chlapi a jsem za to vděčný, velmi vděčný. Mám chuť v tomto školení nadále pokračovat. Respekt před vámi, kluci, a děkuji."