BASKETBALOVÁ AKADEMIE
"Sny se mají žít, ne snít."
BA GRIZZLIES PLZEŇ z.s.
fb instagram yt
Drobečková navigace

Úvod > Novinky > Mistrovství ČR U13

Mistrovství ČR U13Doslova fantastického výsledku na MČR U13 dosáhli hráči našeho klubu. Zisk titulu vícemistra ČR nečekal snad ani ten největší optimista. 

Naši borci opět předváděli, ostatně jako vždy na velkých akcích, že mají v sobě dravost medvědů a inteligenci skoro již dospělých hráčů. 

Na mistrovství jsme dvakrát narazili na silný celek Českých Budějovic, který v turnaji ani jednou nezaváhal a zcela zaslouženě získal titul mistra republiky. Veliká gratulace do Budějovic. Přesto naše druhé místo na této vrcholné tuzemské akci je obrovským úspěchem a tou nejlepší reklamou pro náš klub. Vedení klubu jen stěží hledá slova, jak hráčům poděkovat. A to nejen za výkony na hřištích, ale i za jejich celkové vystupování. V našich očích se jedná o zcela profesionální chování ve všech směrech, na což jsme velmi hrdí. CHLAPI, CO NEJVĚTŠÍ DÍKY, KTERÉ UMÍME VYJÁDŘIT.

A co na celé dění říká trenér Václav Forst?

"Jak už jsem říkal několika novinářům - jak mohu být spokojen s druhým místem, když jsme mohli být první? Všechno špatně, je třeba začít pořádně pracovat a zlepšovat se, abychom nemuseli končit až druzí!! 

A teď zcela vážně. Užil jsem si jednu z nejhezčích dovolených mého života. Jak jsem již několikrát řekl, toto družstvo nepotřebuje trenéra a každý, včetně mě, se od tak silných osobností, kterými už v tomto věku jsou, může učit.  A borci to opět jen potvrdili. Jsem hrdý na to, že jsem mohl být s nimi na lavičce a učit se skvělý basketbal. Za toto školení strašně moc moc moc děkuji a nepopsatelně se těším na další zážitky s tímto obrovským týmem. 

Nesmím zapomenout také poděkovat všem našim fanouškům, zejména rodičům našich dětí, kteří tvoří skoro dokonalou partu, MOC DĚKUJI.

A mimořádné poděkování patří mému realizačnímu týmu, který jsem na tento turnaj sestavil - kolega Marek Zahout, MUDr. David Lukeš, Ing. Jan Erbes, Sláva Jílek a Zdeněk Poláček. Tito pánové odvedli mnoho práce, která není na první pohled vidět, ale je velice náročná, díky."