BASKETBALOVÁ AKADEMIE
"Sny se mají žít, ne snít."
BA GRIZZLIES PLZEŇ z.s.
fb instagram yt
Drobečková navigace

Úvod > Novinky > Náš tým U13 potvrzuje své kvality

Náš tým U13 potvrzuje své kvalityVčera jsme sehráli další dobré utkání s kvalitním celkem Sokola Pražského. Sokolíci disponují širokou základnou a odvádějí solidní práci s mládeží. V letošním roce se jednalo o třetí vzájemný duel s bilancí třech vítězství a žádné porážky v náš prospěch. Přesto je třeba zdůraznit, že zápas s tímto soupeřem ale nemá nikdy předem jasného favorita, každý nabízí pěknou podívanou a je vždy vyrovnaný. 

Trenér Václav Forst: "S naším výkonem mohu být spokojený. Kluci předváděli výbornou agresivní obranu po celém hřišti, hráli rychle dopředu a i ve hře jedna na jedna jsme byli úspěšní. Hráči na sobě tvrdě pracují v tréninku a tuto práci velmi dobře zúročují v každém zápase, který hrajeme, a já jsem za to strašně moc rád. 

Trenér u týmu Grizzlies nemá skoro žádnou práci, jelikož má šikovné a pilné chlapce, kteří se zlepšují prakticky sami, a tím mu všechno usnadňují. Chlapci, díky."