BASKETBALOVÁ AKADEMIE
"Sny se mají žít, ne snít."
BA GRIZZLIES PLZEŇ z.s.
fb instagram yt
Drobečková navigace

Úvod > Novinky > NEJDŮLEŽITĚJŠÍ ZÁPASY LETOŠNÍ SEZÓNY SE BLÍŽÍ, PŘIĎTE PODPOŘIT NAŠE BORCE

NEJDŮLEŽITĚJŠÍ ZÁPASY LETOŠNÍ SEZÓNY SE BLÍŽÍ, PŘIĎTE PODPOŘIT NAŠE BORCEDatum konání:
20.5.2022
Datum ukončení:
22.5.2022

Vítězstvím v celostátní lize U17 si náš tým vybojoval možnost účasti v baráži o extraligu. A právě prvenství v lize nám dalo přednostní právo pořádat barážové boje na vlastním hřišti. Čeká nás nelehký úkol, ale naši hráči jsou odhodláni se o postup poprat s kýmkoli. Od pátku 20. 5. do neděle 22. 5. sehrajeme tři těžké zápasy, které rozhodnou o postupujícím. PŘIJĎTE PODPOŘIT NAŠE HRÁČE DO HALY SPORTOVNÍHO GYMNÁZIA PLZEŇ (Vejprnická 56) A ZAFANDIT JIM. 

Naše zápasy se hrají:

PÁTEK 20. 5. - 16:30 - BA Grizzlies Plzeň - BC Vysočina

SOBOTA 21. 5. - 16:00 - BA Grizzlies Plzeň - BA Sparta Praha

NEDĚLE 22. 5.  - 11:00 - BA Grizzlies Plzeň - BCM Orli Prostějov