BASKETBALOVÁ AKADEMIE
"Sny se mají žít, ne snít."
BA GRIZZLIES PLZEŇ z.s.
fb instagram yt
Drobečková navigace

Úvod > Novinky > U17 - BARÁŽ ZVLÁDÁME, EXTRALIGA VOLÁ!

U17 - BARÁŽ ZVLÁDÁME, EXTRALIGA VOLÁ!Datum konání:
20.5.2022
Datum ukončení:
22.5.2022


BA GRIZZLIES PLZEŇ - BC VYSOČINA 98-49
BA GRIZZLIES PLZEŇ - BA SPARTA PRAHA 84-48
BA GRIZZLIES PLZEŇ - BCM ORLI PROSTĚJOV 89-37
Od pátku do neděle odehrál náš tým nejdůležitější zápasy této sezóny, a to ve velkém stylu! Všechny soupeře přehrál suverénním způsobem, v každém našem utkání udával tempo od prvních vteřin do závěrečných klaksonů, nikomu nedovolil sebemenší odpor a zcela zaslouženě postupuje do Extraligy U17.
Všichni z Grizzlies jsme na hráče neskutečně hrdí, mají náš velký obdiv za celou sezónu, kdy poznali hořkost porážky pouze jednou!
Na kluky byl a je vytvářen tlak nejen při trénincích, v zápasech či při různých klubových akcích, ale také především ve škole, a celý tento náročný koloběh zvládají přinejmenším dobře.
HOŠI DĚKUJEME, DĚKUJEME A JEŠTĚ JEDNOU DĚKUJEME!
Trenér Václav Forst: "Já ani asi pořádně nevím, zda jsem kompetentní hodnotit výkony kluků v zápasech. Je to skvělá parta kluků, která nastoupí na palubovku a bojuje a hraje si svoje. To, že tam mohu být s nimi, mě baví a naplňuje. Nicméně myslím, že baráž odehráli celkem dobře. Ale za co jim musím poděkovat, je celoroční dřina. Jejich cesta není procházka růžovým sadem, vím, o čem mluvím. Doposud chlapci vše zvládají obstojně, toho si vážím a děkuji."