BASKETBALOVÁ AKADEMIE
"Sny se mají žít, ne snít."
BA GRIZZLIES PLZEŇ z.s.
fb instagram yt
Drobečková navigace

Úvod > Novinky > Pohár rektora UP Olomouc máme doma

Pohár rektora UP Olomouc máme doma



Po obrovském úspěchu na mezinárodních UWG 2018 v rakouském Klagenfurtu přivážejí naši borci další úspěch, tentokrát z tuzemské scény, z Olomouce. Úspěch je o to cennější, že kluci předváděli skvělé výkony i přesto, že absolvovali před odjezdem velice náročné soustředění. Kromě našich odchovanců máme v týmu i posily z Rokycan, Holýšova a Klatov. A právě jeden klatovský odchovanec získal cenu MVP (nejužitečnější hráč turnaje) a stal se jím Pavel Poláček. 

Trenér Václav Forst k turnaji: "Úvod turnaje nebyl výkonnostně asi úplně ideální. Postrádali jsme naši agresivitu v obraně a přechod na útočnou polovinu nebyl také dle mých představ. Ovšem postupně se tým dostával do tempa, náš výkon šel minutu od minuty prudce nahoru a já musím konstatovat, že kluci odehráli opravdu další vynikající turnaj. Zejména zápasy s NH B Ostrava (59:34), NH A Ostrava (65:48) a finále proti Sokolu Pražskému (50:36) byly velkým přínosem. 

Hráči i rodiče mají z celkového vítězství na turnaji určitě radost, ale mne osobně těší především předváděná hra a výkonnostní vzestup celého týmu, čehož si v této kategorii cením mnohem více než jakéhokoliv vítězství. Bavíme se o kategorii U13... KLUCI, MOC VÁM DĚKUJI.

Doufám, že už jsme teď opět spadli na zem a jdeme dále tvrdě pracovat. Nečeká nás nic jiného než další nekonečné hodiny ostrého drilu."